Vyfotili jsme se před kolínskými institucemi jako DÍKY právě jim!

Letošní alternativní plakáty děkující lidem, kteří se během pandemické krize vystavovali riziku a udržovali každodenní život v relativním normálu. Na fotkách jsou zachyceni členové týmu před symbolickými městskými institucemi a budovami.

Adam / Marketing

,,Zejména zpočátku riskovali PRODAVAČI zdraví tím, že seděli za pokladnami, někteří bez rukavic a roušek, abychom my všichni ostatní nemuseli během karantény strádat. Ať už se jednalo o menší prodejny nebo velké supermarkety, nesetkal jsem se s žádnými komplikacemi ze strany personálu obchodu. Ukázalo se, že Pribináčci jsou opravdu blahodárné a věčné.”

Ondra / Produkce

,,Přepnout ze dne na den na online formu vyučování nebylo lehké pro učitele ani pro studenty. Taková změna vyžadovala spoustu úsilí především pro ty, kteří se museli naučit využívat nespočet internetových nástrojů a udržet kvalitu výuky. Velké DÍKY patří PEDAGOGŮM za vynaložené úsilí, studentům za odhodlání vzdělávat se i doma a rodičům za trpělivost u matematiky!”

Klára / Marketing

,,DOKTOŘI, ZDRAVOTNÍ SESTRY, ZÁCHRANÁŘI a všichni další, kteří pracují ve zdravotnictví si zaslouží obrovský dík. Nemohou zůstat v bezpečí domova, drží nekonečné služby, starají se o nemocné a pomáhají, aby se nákaza šířila co nejpomaleji. Denně za nás nasazují vlastní zdraví. Děkujeme!”

Lukáš / Marketing

,,Rychle reagovat na změny, komunikovat nová nařízení, dočasně změnit fungování města a pomáhat i třeba distribucí dezinfekce se během uplynulých měsíců skvěle podařilo našemu MĚSTSKÉMU ÚŘADU a jeho zaměstnancům. Určitě si za to zaslouží velké DÍKY!”

Lucka, Cedrik / Dramaturgie

,,HASIČSKÉ SBORY jsou takovými neviditelnými hrdiny této krize. Stačí chvilku zapátrat a zjistíte, že pomáhají s převozem a rozvozem ochranných pomůcek, převáží lidi z ciziny zpět do Čech. K tomu všemu ovšem samozřejmě provádí i svou normální práci, a za to jim patří velké DÍKY!”

Andrea / Dramaturgie

,,Dát všanc své osobní bezpečí pro to kolektivní stojí hodně odvahy. Všichni, kteří čelili většímu riziku nákazy, jelikož pokračovali ve své pro společnost velmi důležité práci a setkávali se i nadále s mnoha lidmi, mají můj obdiv. Mezi ně patří taktéž mnohdy opomíjení ŘIDIČI MHD. Děkujeme Vám!”

Milan / Produkce

,,POŠŤÁCI se starají o naše dopisy a balíčky i během karantény. Museli se vypořádat s velkým tlakem ze strany netrpělivých lidí z nekonečných front a zároveň dodržovat hygienická opatření, aby sebe ani ostatní na poště nenakazili. Díky nim mohla pošta stále fungovat. Za toto všechno jim patří velký DÍK.”

Nikola / Produkce

,,Děkujeme všem LÉKÁRNÍKŮM za zvládnutí náporu lidí, kteří denně přicházeli s prosbou o nedostatkové zdravotnické materiály. V práci se sami vystavovali riziku nákazy a navíc nepříjemným situacím, kdy museli zákazníkům vysvětlovat, že bohužel roušky nebo rukavice nejsou k dispozici. Sami byli v nejistotě, nevěděli, kdy zboží dorazí a zda vůbec, přesto museli uklidňovat svoje spoluobčany.”

Klára / Dramaturgie

,,PEČOVATELÉ a všichni pracovníci sociálních služeb jsou během krize moc důležití. Za jejich péči a nasazení ve službě seniorům, lidem s postižením či lidem v těžkých životních situacích si zaslouží obrovské uznání.”

 

FOTO: Adam Hruška

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

sleduj nás na: