Letošní Kolínský majáles je za námi a my máme úžasný pocity z každé Vaší zpětné vazby! Jak to tak bývá, za takovým festivalem ale musí krom studentů stát ještě pár dobrých duší, bez kterých by se nikdy tokovou akci udělat nepodařilo. 

Proto chceme moc poděkovat městu Kolín, za finanční podporu Kolínského majálesu, jakožto jednoho z mála majálesů, který zůstal v rukách studentů. Jmenovitě chceme poté poděkovat paní místostarostce Ivetě Mikšíkové, která náš festival podpořila, a dohlédla na jeho bezpečné provedení. I když se Vám to nemusí zdát, za takovou akcí je spoustu papírování a běhání na úřady, a proto děkujeme odboru kultury, odboru správy městského majetku, odboru životního prostředí a odboru dopravy. Jmenovitě paní Radce Šturmové, která nám pomáhala s velkým nasazením a díky které se naše nápady mohly stát realitou a paní Jitce Hermanové, jejíž ochoty a pomoci si hrozně moc vážíme. Dále moc děkujeme Římskokatolické farnosti Kolín, za poskytnutí našeho vysněného pozemku, společnosti BIOENERGO a jejím velice milým zaměstnancům a vedení, bez jejichž spolupráce bychom festival také uspořádat nemohli. V neposlední řadě musíme poděkovat našim sponzorům, a to sodovkárně Koli, pivovaru Kutná Hora a obchodnímu centru Futuru Kolín, a jeho marketingové manažerce Denise Cabicarové, za obrovskou pomoc při propagaci. 

Velké díky patří všem dobrovolníkům, bez kterých by festival nemohl proběhnout, a našim rodičům, kteří nás v pořádání festivalu plně podporovali a bez jejichž pomoci bychom se také neobešli.

A poslení poděkování si necháváme pro Vás všechny, kteří jste na Kolínský majáles dorazili, bylo neskutečně krásný vidět že všechna ta práce stála za to a právě vy jste to, co nám dává energii dál takové věci organizovat. 

Děkujeme! <3

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

sleduj nás na: