12. 5. Klubová noc

Majálesový průvod začíná v pátek 12. května v 16:00 u Gymnázia Kolín.
X

Opět po roce se bude konat v pátek 12. května i Majálesový průvod 🌸 Společně půjdeme od Gymnázia směr náměstí, kde průvod zakončíme vystoupením kapel Ten Sing, Gypsy Trio a tanečním vystoupením souboru Čercheničky. Po průvodu pak následuje Klubová noc v Baru Pod Hodinama.

BARIEL & TMA 12. května v Baru Pod Hodinama. Klikni pro více informací.
X

Multimediální programátor a hudební mág Tomáš Martínek (TMA), který stál také u zrodu pražského komunitního labelu Bad Names a hudebník a hudební producent s láskou k prolínání elektronické hudby s analogovými syntezátory, Jakub Baierl aka BARIEL (Méta Monde, YOGA Kolektiv) spojili své hudební síly v improvizovaných setech plných tanečních beatů, atmosférických melodií a špinavých samplů městských nahrávek každodenního života.

Plastic Heart 12. května v Baru Pod Hodinama. Klikni pro více informací.
X

Plastic Heart je undergroundový umělec se zaměřením na obskurní odvětví hip-hopu, taneční elektronické hudby a ambientu.

LilaTesla 12. května v Baru Pod Hodinama. Klikni pro více informací.
X

Zvukový pojekt Markéty Kubíčkové 🎶🐾~LilaTesla 🎶#ambientlovesongs with #distortion ~~ představí nejen svou EP prvotinku Jasmine Romance, ale i bastl hlukovosti radosti🌀🤘🐚🗝️

Blanchita 12. května v Baru Pod Hodinama. Klikni pro více informací.
X

Barbora Matějková má mnoho osobností, jednou z nich je Blanchita, která svými selekcemi za poslední rok a půl roztančila mnoho míst. Zároveň jako Barbora Mate maluje a je součástí pražského FAKEGUCCISTUDIO.

Mat213 12. května v Baru Pod Hodinama. Klikni pro více informací.
X

Trochu lo-fi pop a trochu outsider rap, Matěj Čech alias Mat213 rozvíjí moderní písničkářství pro ADHD generaci začátku 21. století. Je jeden z tvůrců podcastu SWAG a byl zvolen výhercem letošních Cen Vinyla v kategorii objev roku!

S3x Changes, B2B a Dr. Overdose 12. května v Baru Pod Hodinama. Klikni pro více informací.
X

Ostré, trhané a taneční beaty hraje pod svým pseudonymem jeden z organizátorů Kolínského Majálesu a člen lokálního kolektivu Radio Labe, Šimon Netyk. Letos zahraje společně se svým kolegou Dr. Overdosem.

Dr. Overdose je milovník elektronické hudby, jež propadl lásce k postclubu. Už dříve rozvíjel místní kulturu se svým projektem Saprlit, nedávno založil Radio Labe.

13. 5. Festivalový den

Vypsaná fiXa 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Nezaměnitelná kapela české hudební scény se představí v plné síle na sobotním festivalovém dni!🤟 Přijď si užít jedinečný zážitek a zazpívat si s nimi jejich nejznámější hity.

Kapela Hele 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Hele je kapela nebo spíše hudební projekt je spojení čtyř duší, proto je hudba kapely žánrově velice rozmanitá. Nejvíce je pro ně však charakteristický žánr rock a grunge 🤟

Upřímně, co všechny spojuje je touha hrát. Znáte to? Takové to nevysvětlitelné nutkání tvořit a dělat co Vás baví? Asi bychom tuto touhu dokázali zašeptat do polštáře nebo zakřičet až by praskaly skleničky, ale popsat to něčím tak nudným jako jsou písmenka je téměř nemožné.

„Tak pojďte se točit, pojďte se bavit!” 🌟

InFlus 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

InFlus je živoucí organismus – zapomínání playlistů, někdy jejich naprostá absence, hodně pohybu, hraní bez kliku a neustálé propojení. Každý jejich koncert je originální. Behind the scenes jde o projekt přátelství, lásky ke zvuku a myšlenky svobodné a nespoutané hudby. Dělají, co je baví, a snaží se zavřít neviditelnou propast mezi lidmi a kapelou. InFlus je otevřená náruč, necháte se přijmout?

Všude Jinde Vyprodáno 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Všude Jinde Vyprodáno je studentská kapela z Olomouce tvořící svoji vlastní muziku. Hrají českej folk-rock doplněnej o alternativní prvky. Jejich hudba je kombo mnoha žánrů, takže si každej posluchač najde to svoje, tak si je přijďte poslechnout!

Jan Váňa 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Písničkář a textař Jan Váňa původem z jihočeského Tábora, vypravěč příběhů a pocitů za doprovodu kytarových smyček. V současné době žije v Praze, kde studuje Tvorbu textu a scénáře na Konzervatoři Jaroslava Ježka.

Kvietah 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Kvietah je pražská zpěvačka a skladatelka. Ve své tvorbě pohybující se na žánrovém pomezí rocku, popu a folku popisuje nevšední události a pocity pomocí všedních obrazů. Své debutové album s názvem „Hejno černejch koček“ vydala v roce 2022 pod labelem Divnosti. Během minulého roku koncertovala s kapelou, která nyní prošla obměnou. V nově se utvářející sestavě pracuje na další desce.

Dvouhlavej kluk 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Dvouhlavej kluk je indie folkový písničkář z Prahy. Na Majálese vystoupí společně se členy ze své kapely.

Moře kuřat 13. května na Kmochově ostrově. Klikni pro více informací.
X

Moře kuřat je alternativně-folkové duo utvořené v podstatě náhodou, ale poháněné touhou dělat hudbu, přes kterou se snaží melancholickými texty vyjádřit svůj pohled na svět.

🎫 Ulov si svůj zvýhodněný lístek v předprodeji!
sleduj nás na: