Poslední list odčítávacího kalendáře leží zmačkaný v odpadkovém koši a srdce samou radostí pumpuje víc než kdy jindy. Festival pro všechny, co chtějí zažít umění i zábavu, je tady. První ročník Kolínského Majálesu právě odstartoval!

Čtyři dny vlády studentů nad Kolínem začaly a celým městem prostupuje umění. Chceš se mu schovat podobně, jako se skrýváš před kapkami deště? Věř nám, že není úniku…

Dejme tomu, že by ses chtěl zašít v Komenského parku – narazíš tam na Otevřenou majálesovou ulici nebo někomu šlápneš na štrúdl při Snídani v trávě. Myslíš, že v baru Pod Hodinama budeš v suchu? Možná tak na klubové noci nebo promítání filmu. Chceš si zajít na odpolední kávu do Tradice? Naservírujeme ti k ní místo muffinu přednášku. Říkáš, že na Kmocháku snad bude klid? Vůbec, tam bude nejdivočejší cirkus! Nebo spíš pořádně nadupaný open air, na kterém vystoupí třeba skupina Květy, VOJ & 3SKA nebo Circus Brothers.

A takhle bychom ti mohli o Kolínském Majálesu vyprávět klidně až do neděle. Ale lepší, než o tom tak dlouho číst, je přijít a zažít to na vlastní kůži. Těšíme se na tebe!

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

sleduj nás na: