Kolínský Majáles fandí chytrým hlavám, vedle internetového hlasování proto na své stránky umístil rébusy, skrze které můžeš svému králi či své královně získat rozhodující body k dobru.

Pro svého oblíbence či oblíbenkyni můžeš najednou získat 20 hlasů vyluštěním rébusu na hlavní stránce Kolínského Majálesu. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která se týká Kolína, jeho rodáků či Kolínského Majálesu. Po správném zodpovězení se dostaneš na stránku, kde si vybereš, kterému soutěžícímu daruješ svých 20 hlasů. Pozor, tady zábava teprve začíná; díky tobě král či královna vládne z radnice!

Svou správnou odpovědí jsi totiž rozsvítil neonové srdíčko na radnici barvou svého favorita či své favoritky. Vládnout na radnici je velká věc, za každou započatou hodinu, co na ní vybraný král či královna vládne, tak získává vždy další 3 hlasy navíc.

Jak poznám, kdo vládne na radnici?

Stačí přijít na náměstí a podívat se na radnici. Srdce plápolá barvou tvého oblíbence. Jestli nejsi zrovna v dosahu, zjistíš to i na hlavní stránce Kolínského Majálesu.

Soupeř byl rychlejší a vyfoukl mi rébus. Co mám dělat?

Dvacet hlasů je jeho, nedá se svítit. Můžeš ale zastavit paušální nabývání hlasů soupeře tím, že vyluštíš nový rébus. Ten se na našich stránkách objeví zase za hodinu od vyluštění toho předchozího.

Zjistit si něco o Kolíně a jeho rodácích se zkrátka vyplatí. Kdo ví, co se objeví v rébusech Kolínského Majálesu.

Královny, králové, fanynky, fanoušci: rozcvičte prsty. Tři, dva, jedna, začínáme!

Kategorie: Nezařazené

11 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

sleduj nás na: