Kolínský Majáles je za námi a my máme obrovskou radost za každýho, kdo se přišel podívat. I když třeba jen omylem! Za letošním ročníkem ale nestál jenom organizační tým. Proto bychom chtěli poděkovat všem, díky kterým jsme si mohli dovolit udělat trošku bordel a snad i trošku dobra.

Především děkujeme starostovi města Kolína Vítu Rakušanovi – za záštitu a za proslov na zakončení, stejně tak i městu Kolín, za poskytnutí finanční pomoci, skvělýho prostředí pro pořádání festivalu, za možnost vyvěšení srdíčka na radnici a za jednoduchou domluvu s úřady. Zejména pak odboru regonálního rozvoje, odboru kultury a odboru životního prostředí. Jmenovitě paní Kateřině Klérové, Radce Šturmové a hlavně paní Jitce Hermanové, která je úžasná a vždycky poradí.

Dále moc děkujeme Baru Pod Hodinama za poskytnutí prostor na koncerty a pomoc při jejich přípravě. Speciálně pak děkujeme Dariovi Cadorinu a Cyrilovi Kokymu.

Také děkujeme Středočeskému kraji za finanční dar na akci, děkujeme TrioCopyColognia press a Grafii Gryč za vytištění plakátů a jiných tiskovin, Radiu KissProti šediFull Moon MagazineKolínskému Presu a OFFšem za články a mediální partnerství, AVE a.s. za odvezení odpadů, SMSK a.s. za poskytnutí prostor, Paraškole Impact za cenu pro královnu majálesu, Excelentu za pivo a bar a Koli za malinovku a techniku.

Dále děkujeme všem fotografům za fotky, Janu Novotnému za aftermovie MB agency – Martinovi Branišovi za techniku, M2 Security za poskytnutí noclehu pro umělce, Městskému divadlu Kolín a divadelnímu klub Scapino, Skautskému  institutu a kavárně Zahrádce pod Věží za poskytnutí prostorů. Dále také všem osvěžovnám a noclehárnám (Monroe Burger Bar, Dobrá čajovna Kolín, Tradice 1894, Cafe TGM, Restaurant Lavande Kolin, Restaurace Klíček, Steak Land Kolín, Penzion Inspirace, Harmonie a Pension a Kavárna Pod Věží).

Děkujeme! <3

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

sleduj nás na: