Už tě přestaly bavit diskotéky a nechce se ti čekat na fesťáky až do léta? Unavuje tě jezdit na koncerty do jiných měst? Máme pro tebe zprávu, co tě i v tomhle počasí zahřeje u ♥. Už v dubnu totiž budeš moct přijít na první ročník Kolínského Majálesu – festivalu pro všechny, co mají rádi umění a dobrou hudbu a nebojí se vykročit z mainstreamu. Tak doraz a rozpumpuj s námi srdce Kolína!

Jestli máš po ruce diář, můžeš si rovnou zapsat, že Kolín bude patřit studentům od 27. do 30. dubna a jen těžko budeš moct uniknout (kulturnímu) šílenství, které vypukne. Králové středních škol budou se svými družinami křižovat ulice města, neminou tě ani výstavy, divadelní představení, promítání filmů nebo přednášky. Od Kolínského Majálesu samozřejmě čekej taky spoustu známých i (pro tebe možná) neznámých hudebních interpretů. Koncerty rozezní parky i kluby. Největší rámus samozřejmě udělá páteční open-air.

Prostě se těš na spoustu akcí, co si nemůžeš nechat ujít. Jestli chceš sledovat všechny novinky, nezapomeň lajknout naši stránku na Facebooku a sledovat nás na Instagramu a Twitteru. Už brzy totiž začneme zveřejňovat podrobnosti!

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

sleduj nás na: