Majáles je prostě jen studentský festival hudby, divadel, přednášek a mnoho dalšího? Ne tak úplně. KM je hlavně platforma, skrze kterou mají studenti možnost učit se, jak měnit věci kolem sebe uspořádáním festivalu pro celý město.

Samotná akce je pak už jen výsledkem dlouhodobého učení a předávání zkušeností, který ve škole fakt nezískáš. Abychom ale měli komu to všechno předávat, tak potřebujeme lidi – dobrovolníky, stážisty, i partnery.

Chceš se zapojit jako

Dobrovolník

...a pomoct s provedením majálesu?

Stážista

...a zapojit se do organizačního týmu majálesu?

Partner

...a podpořit majáles vzájemně prospěšnou spoluprácí?

Jako dobrovolník pomůžeš s organizací, přineseš něco k jídlu, pozveš kámoše, co umí hrát na kytaru, a pak už si jen sedneš do trávy a užíváš si hezký počasí. Nebo třeba stavíš stage, nosíš bedny a kabely a celý den se potkáváš s umělcema. Můžeš ale i prodávat merch a vstupenky nebo se zapojit i před samotným festivalem například vylepením plakátů na tvý škole.

Dobrovolníci nám pomáhají pumpovat srdce majálesu. Tak třeba v ročníku 2018 uspořádali akci „park na punk“ a v roce 2019 připravili piknik a blešák v rámci „spokoodpo”. Proto se stávají nejlepšími organizátory! To by šlo, ne?

Jestli bys rád přiložil ruku k dílu a stal se členem dobrovolnického týmu, stačí se přidat na FB do dobrovolnické skupiny:

Dobrovolníci - Kolínský majáles
Dobrovolníci - Kolínský Majáles
Facebook skupina
 přidej se

nebo napiš email Káje (karolina.sokolova@kolinkymajales.cz) či rovnou využij kontaktní formulář:

*odesláním souhlasíš, že si můžeme poznamenat tvé údaje

Chceš se do příprav majálesu vrhnout ještě hlouběji? Nahlédnout pod pokličku organizování KM? Pak je pro tebe stáž jako vyšitá! Zapojíš se do týmu KM a budeš s námi po celý rok pracovat na budování majálesu.

Stážista je jen krůček od toho stát se organizátorem. Jako správný padawan dostaneš svého mistra, který tě bude mít na starosti, povede tě, odhalí ti tajemství fungování majálesového týmu a předá své cenné zkušenosti. Se všemi starostmi se na něj můžeš obrátit!

Zní to dobře? Tak nám napiš:

*odesláním souhlasíš, že si můžeme poznamenat tvé údaje

Jako partner nám můžeš pomoci zrealizovat majáles mnoha způsoby: od finanční podpory, přes výrobky do soutěží a pro návštěvníky majálesu až po zařizování věcí, které bychom sami těžko zvládli.

A co ti můžeme nabídnout my? Můžeme ti poslat obecnou nabídku nebo se na konkrétní formě propagace domluvíme osobně tak, aby tvé organizaci padla jako ulitá. Ale určitě počítej s propojením:

s mladým, rozvíjejícím se kolektivem

s umělci a místní kulturou

s každoročně první kulturní akcí

s atraktivní cílovou skupinou

Máš zájem s námi navázat spolupráci? Pak napiš email Klárce (klara.zinkova@kolinskymajales.cz) nebo rovnou využij kontaktní formulář:

*odesláním souhlasíš, že si můžeme poznamenat tvé údaje

kolektiv sponzorů minulých ročníků, do kterého se můžeš zapojit i ty

Ve videu Adam s Lukášem popisují, jak funguje KM tým, a přidávají pár zákulisních špeků.

Chceš nás podpořit a zároveň zůstat v kontaktu s děním v KM? Tak nás sleduj na

a dozvíš se o akcích, který pořádáme taky pro tebe

sleduj nás na: