Staň se dobrovolníkem KM!

Majáles je prostě jen studentský festival hudby, divadel, přednášek a mnoho dalšího? Ne tak úplně. KM je hlavně platforma, skrze kterou mají studenti možnost učit se, jak měnit věci kolem sebe uspořádáním festivalu pro celý město.

Samotná akce je pak už jen výsledkem dlouhodobého učení a předávání zkušeností, který ve škole fakt nezískáš. Abychom ale měli komu to všechno předávat, tak potřebujeme lidi. A nejlíp dobrovolníky! Z nich jsou totiž nejlepší organizátoři.

Ve videu Adam s Lukášem popisují jak funguje KM tým a přidávají pár zákulisních špeků.

Co takovej dobrovolník dělá?

Tak třeba v ročníku 2018 dobrovolníci uspořádali, skoro bez vlivu organizačního týmu, akci „park na punk“ a v roce 2019 připravili piknik a blešák v rámci programu „spokoodpo”. Takže jako dobrovolník pomůžeš s organizací, přineseš něco k jídlu, pozveš kámoše, co umí hrát na kytaru, a pak už si jen sedneš do trávy a užíváš si hezký počasí. Nebo třeba stavíš stage, nosíš bedny a kabely a celý den se potkáváš s umělcema. Můžeš ale i prodávat merch a vstupenky nebo se zapojit i před samotným festivalem například vylepením plakátů na tvý škole. To by šlo, ne?

Jak se k nám dostat?

Je to vlastně docela ezpz. Jestli bys rád přiložil ruku k dílu a stal se členem dobrovolnického týmu, tak napiš Nikče Doubravové (nikola.doubravova@kolinskymajales.cz)
Buď dobro!

Přidej se k nám!

Už jsi odrostl ze studentskýho dobrovolničení? Tak sleduj náš FB a dozvíš se o akcích, který pořádáme taky pro tebe.